close
تبلیغات در اینترنت

دانلود نرم افزار جديد / موبايل و پي سي

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

مایکروسافت فاش کرد کنسول Xbox One X

کنسول جدید قدرتمند ترین - و گران ترین - در جهان است.
مایکروسافت پرده برداری کرده است آن آخرین بازی های کنسول، خلاقانه با عنوان، ایکس باکس وان ایکس، پیش از E3 2017 رویداد امسال.
قبلا تحت نام شناخته شده "پروژه برج عقرب،" اخبار از ایکس باکس یکی ایکس اولین بار در E3 سال گذشته توسط مایکروسافت تایید شد. خبر بزرگ برای علاقهمندان به بازی هاردکور این واقعیت است که آن را به طور قابل ملاحظه قوی تر از پلی استیشن 4 نرم افزار و بازی های جدید و قدیمی ایکس باکس در 4K در یک سریع 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد.
Microsoft’s new Xbox model is named Xbox One X and will ship on 7 November with a $499/£449 price tag

 

مدل ایکس باکس جدید مایکروسافت است به نام ایکس باکس One X و خواهد
در 7 نوامبر کشتی، با یک برچسب قیمت $ 499 / £ 449.
آمار بهتر از PS4 نرم افزار
اعلام خبر، فیل اسپنسر مایکروسافت نیز با افتخار اعلام کرد که کنسول Xbox One X کوچکترین کنسول این شرکت تا کنون تولید شده است. او همچنین مطبوعات مونتاژ چه مانند یک لیست بی پایان از مرز مشخصات سیستم کنسول شکستن برای کنسول جدید به نظر می رسید داد. و آنها کاملا قابل ملاحظه است. ایکس باکس One X دارای 12 گیگابایت رم اختصاص داده شده، در مقایسه با سونی PS4 هشت گیگابایت، به عنوان مثال، و نسبتا عظیم شش ترافلاپ طیف از قدرت پردازش گرافیکی در مقایسه با سونی 4.12. (که 0.12 باید تمام تفاوت را.)
و VR، من در مورد قابلیت VR است بگویید!
من می خواهم، اما وجود دارد بسیار کمی در مورد ایکس باکس یکی از x و واقعیت مجازی بود ذکر شده است. و شاید بزرگترین شگفتی از کل اعلام مایکروسافت بود. این است با توجه به میزان توجه مایکروسافت به "واقعیت مخلوط" هدست خود که آن هم با توجه به راه اندازی بعد از این سال ها داده به ویژه. این هدست، ساخته شده توسط شرکای مانند ایسر، اچ پی و دل برای کمتر از دیگر کننده VR هدست خارج وجود دارد مانند Oculus و HTC. نسخه MS همچنین قادر به در حال اجرا در رایانه های شخصی بسیار پایین تر پایان خواهد بود.
 
فیلم گیم پلی آلفا از بازی Assassins Creed ریشه
پروژه برج عقرب شده است که توسط مایکروسافت به عنوان یک نیروگاه VR برای علاقهمندان به بازی تبلیغ، بنابراین شکی نیست که اطلاعیه واقعیت مجازی هستند که به زودی وجود دارد. این روشن نیست که چگونه پارسه لینگ باید صبر کنید برای پیدا کردن. اعتیاد به مواد مخدره برای ایکس باکس VR در حال آمدن است، فقط هنوز به نظر می رسد.

 

سازگار با قبلیها
ایکس باکس وان ایکس نیز به عقب با تمام ایکس باکس یکی از بازی های موجود، که خوب است سازگار خواهد بود. همچنین این بازی در E3 رویداد از پیش این واقعیت است که در راه اندازی، وجود خواهد داشت در مجموع 42 بازی های موجود برای خرید و دانلود، نشان داده شده بود 22 که از آن خواهد منحصر به فرد به ایکس باکس کنسول های مایکروسافت.
در تاريخ پنجشنبه 25 خرداد 1396 در موضوع : اخبار دنیای تکنولوژی جهان ,
ارسال نظر براي اين مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

اختصاصي