close
تبلیغات در اینترنت

دانلود نرم افزار جديد / موبايل و پي سي

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

به Homero جاشوا گارزا است که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار، شکایت کرد، زیر اتهام تقلب

معدنچیان GAW و بنیانگذار ZenMiner را به Homero جاشوا گارزا است که توسط SEC شکایت کرد، پس از شکایت مدنی این ادعا که این شرکت های استخراج معدن بیت کوین های اجرا شده توسط گارزا و برادرش کارلوس گارزا، متعهد به ارزش 19 میلیون $ تقلب در یک طرح پونزی.
بیت کوین است کاملا شهرت در میان غیر خریداران به عنوان ارز از اتفاقات در سایه دار، و یک طرح جدید به اجازه سرمایه گذاران معدن برای Bitcoin است که برای کمک به که شهرت هر. یک نمایندگی آمریکا اقدام به ایجاد یک طرح سرمایه گذاری که اجازه می دهد شرکت کنندگان به "مال من" بیت کوین، اما دولت تعیین کرده است او تحریف مقدار معدن است که می تواند با راه اندازی کامپیوتر در حال اجرا بود را.
GAW Miners and ZenMiner’s founder Homero Joshua Garza is being sued by the Securities and Exchange Commission. The SEC filed a civil complaint alleging that the Bitcoin mining companies run by Garza and his brother, Carlos Garza, committed $19 million worth of fraud in a Ponzi scheme.

 

کسب و کار خطرناک
برای کسانی که در نمی دانم، بیت کوین هستند "استخراج" درست مثل هر ماده دیگری که می تواند ارز عقب. به جای استخراج طلا برای پشتیبانی پول و کاغذ، بیت کوین دیجیتالی از طریق تراکنشهای مداوم استخراج می گردد. با توجه به Investopedia، آن را به عنوان خطرناک به عنوان هر معدن عنصر گرانبها دیگر: "بیت کوین استخراج در خدمت به هر دو اضافه کردن معاملات به زنجیره ای بلوک و به انتشار بیتکوین جدید است. عملیات استخراج شامل تدوین معاملات اخیر را به بلوک های و تلاش برای حل یک پازل محاسباتی دشوار است. اولین شرکت که پازل را حل میکند می شود برای قرار دادن بلوک بعدی در زنجیره ای بلوک و ادعا می کنند پاداش. پاداش تشویق معدن و شامل هر دو هزینه های معامله (به معدن پرداخت می شود در قالب بیت کوین) و همچنین بیت کوین به تازگی منتشر شده.

 

اساسا، سرمایه گذاران در این کلاهبرداری "اجاره" شد یک سهم از تکنولوژی مورد نیاز به منظور بررسی معاملات و در نهایت کسب چند بیت کوین در روند. با این حال، مقامات تعیین کرده اند که نه تنها سخت افزار حتی نزدیک به کافی وجود آمده، اما این کلاهبردار آن را می دانستند.

 

طرح پونزی
در این کلاهبرداری سرمایه گذاری، به Homero جاشوا گارزا پول از سرمایه گذاران جدید استفاده می شود تا بازده به سرمایه گذاران قبلی، در اصل در حال اجرا یک طرح پونزی. او بیش از 20 میلیون $ در روند انجام گرفت، و سرمایه گذاران خود را بنا به گزارش هم سرمایه گذاری اولیه خود را بهبود می یابند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار را ذکر کرده است که گارزا بود هر چیزی اندازه کافی نزدیک به میزان قدرت معاملاتی در حال اجرا نیست به معدن بیت کوین به اندازه کافی برای تولید یک بازگشت سرمایه را.
در حالی که SEC تعیین کرده است خوب گارزا باید خسارت پرداخت، او در حال حاضر رو دادگاه های کیفری برای تقلب او در راه اندازی دو شرکت سرمایه گذاری ساختگی متعهد است.
در تاريخ پنجشنبه 25 خرداد 1396 در موضوع : اخبار دنیای تکنولوژی جهان ,
ارسال نظر براي اين مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

اختصاصي